خانه / اخبار جشنواره / روز ملی جنگلبان یادآوری فداکاری های اوست!

روز ملی جنگلبان یادآوری فداکاری های اوست!

دبیر دومین جشنواره روز ملی جنگلبان گفت: تجربه برگزاری جشنواره مردادماه سال گذشته کاری ارزنده برای به تصویر کشیدن فداکاری های جنگلبانان بود و امسال با هم افزایی بیشتر بدنبال دستاوردهای بهتر در جشنواره خواهیم بود.

سعید طهماسبیان افزود: در جشنواره سال گذشته در دو بخش فرهنگی و ورزشی شاهد حضور هنرمندان و ورزشکاران بودیم و امسال با راه اندازی پویش من هم یک جنگلبانم بدنبال این هستیم تا شاهد نقش و مشارکت خانواده جنگلبان هم باشیم وهدف ما در این جشنواره ترسیم اقدامات جنگلبان و مشکلاتی دامنگیر اوست.

دبیر دومین جشنواره روز ملی جنگلبان با بیان اینکه امسال نیز در جشنواره افراد های مختلف هنری، ورزشی و نمایندگان مجلس حضور خواهند داشت، به چهار بخش اصلی این جشنواره اشاره کرد و انتخاب جنگلبان نمونه، جنگلبان افتخاری، من و بابای جنگلبانم و عشق و افتخار را از موضوعات مهم آن برشمرد که حضور فرزند و همسر جنگلبان با ارسال آثار و کلیپ از اقدامات جنگلبان می تواند غنای بیشتری به جشنواره ببخشد.

*در نشست برگزاری روز ملی جنگلبان، فرماندهان یگان حفاظت منابع طبیعی به اتفاق مسئولین روابط عمومی و ترویج ادارات کل منابع طبیعی استان های فارس، کرمان، البرز، مازندران ( نوشهر)، آذربایجان غربی، یزد، اصفهان، لرستان، کرمانشاه، خراسان رضوی، از طریق ویدئو کنفرانس نظرات و پیشنهادات خود را در هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره ارائه کردند.

 

پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور – روز ملی جنگلبان یادآوری فداکاری های اوست!

بیر دومین جشنواره روز ملی جنگلبان نیز در این نشست گفت: تجربه برگزاری جشنواره مردادماه سال گذشته کاری ارزنده برای به تصویر کشیدن فداکاری های جنگلبانان بود و امسال با هم افزایی بیشتر بدنبال دستاوردهای بهتر در جشنواره خواهیم بود.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *